Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Pro Iv ... a další mušketýry ... co maj psí kamarády

Příspěvek od A(&F) »

... původně se mi o tom sem ani psát nechtělo, ale je mi teď zrovna uvnitř hodně smutno a tohle forum je tak trochu jako rodina ... ten hafuša z http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=6336#6336 , kterýho znali i někteří členové fora osobně, tak ten nám dneska těsně po páté hodině ranní navždy odběhl do pejskovskýho nebe ... byl již požehnaného věku a posledního půl roku ho navíc začal trápit nádor, co se mu na jaře udělal v jícnu ... ale i přes všechny tyhle problémy byl na svůj věk v poměrně dobré kondici, a přestože už dlouho díky totální hluchotě nic neslyšel, až do poslední chvíle vrtíce ocáskem vítal každého domů příchozivšího člena rodiny ... jsem proto všechno o to víc rád, že mohl naposledy vydechnout u nás doma, ve svém oblíbeném pelíšku pod oknem ... byl jsem v tu chvíli s ním a hladil ho ... děkuju mu za krásných dlouhých téměř 18 společně prožitých let ... A. ...

PeS: ... řízením osudu se nedávno naše smečka rozrostla o malý černý štěně labradora zkříženého s vlčákem, co roste jak z vody, tak snad díky tomu teď doma nebude tolik truchlivo ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Pro Iv ... a další mušketýry ... co maj psí kamarády

Příspěvek od poota »

To: A(&F):
kamarádovi už je dobře, to jenom Tobě se tak stýská - vím, jak to bolí.
Ale neboj, on tam na Tebe počká, a až za ním přijdeš, zase Tě tak pěkně přivítá.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Počká na Tebe

Příspěvek od 1220 »

ve formě láskyplné vzpomínky až bude i Tvoje doba,,,,,
ale stejně je to smutný,
žijeme to všichni.....
:bye:


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Pro Iv ... a další mušketýry ... co maj psí kamarády

Příspěvek od A(&F) »

... před chvílí jsme se s Nykušovo paničkou, na který byl hodně závislej, a s Hafim vrátili z lesíka nad pivovarem, kam jsme spolu všichni chodili na procházky ... bylo to smutný, vracet se najednou jen ve třech ... :cry: ...
poota píše:To: A(&F):
kamarádovi už je dobře, to jenom Tobě se tak stýská - vím, jak to bolí.
Ale neboj, on tam na Tebe počká, a až za ním přijdeš, zase Tě tak pěkně přivítá.

Zdravím - poota
... díky, pooto ... tos napsal hezky ... ještě jednou moc velký dík ... pomohlo to ... A. ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Usurpátor

Příspěvek od Iv »

Animal (ten co mňaňčí) a Hanka. Chytl bych ho za ocas a roztočil - ochránci prominou - není čas na servítky !!!!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Smutné

Příspěvek od Merlin »



The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Usurpátor

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Iv píše:Animal (ten co mňaňčí) a Hanka. Chytl bych ho za ocas a roztočil - ochránci prominou - není čas na servítky !!!!
Můj player mi nevzal video, ale vzal zvuk a to video znám a potentočkoval jsem se smíchy podruhé. :laugh: :laugh: :good:

Vždy s úsměvem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

...pro Le piče a ostatní....

Příspěvek od martin11 »

přesunul jsem diskusi na ožehavé tema Českého jazyka sem do boxovárny ....páč je škoda plevelit v dobrém vláknu...
a to proč...??....páč nějakej lepič napsal....



lepič
Nový člen


Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 13
: 39

Zasláno: út 09 listopad 2010 21:15 Předmět: Jak na Vás dva koukám, tak ta známka moc slavná nebyla.

--------------------------------------------------------------------------------

citace:
co jsem měl z ČJ....no...před 40ti roky jsem odmaturoval....

Po tečce následuje velké písmeno, neboť znemená konec věty a začínat novou větu malým písmenem? Taky forma. Odmaturovat se dá i se čtyřkami.

konec citátu

tak le piči...vůbec se nepotřebuju obhajovat za svoji Češtinu...a už vůůůůbec ne před tebou.../ mimo jiné máš ve své genialní větě chybu.... :idea: Taky/
...takže jakýpak... saky paky... páč si nepochopil moje tečky v textu, tak ti to musím vysvětlit polopaticky..../ všiml jsi si malého t ve slově ti....!!!...to je úmysl....můj....třeba ti dojde proč ho zrovna tobě píšu malé..../
....tak ty tečky v textu....nejsou !!!!!! konec věty....a tudíž nemusím psát velké písmeno....na začátku nové věty ...páč své myšlenky se snažím vyjádřit větou jednou...tedy pokud to jde.../ Jan Werich napsal kouzelnou knížku....Velké písmeno / napsal jsem velké V...protože to je jméno toho písmena.../ velké písmeno na začátku a po několika stránkách textu, v jedné větě...tečka....celý příběh v jedné větě...

...jinak není problem se podívat na několik tvých příspěvků....nekritisuju, jen , že jsem se podíval :idea:
...víš tohle Forum není o spisovném jazyku / jen pro úplnost....když si píšou inteligenti maily, tak vůbec nepoužívají diakritiku :idea: /.
Toto Forum je o něčem úplně jiném.../ všiml jsi si tečky na konci předešlé věty a velkém písmenu na začátku této.../...tak toto Forum je o Hledání volné energie usporách energie, nápadech v oblasti zpracování materialů, léčitelství, poradenství, různých úvahach na tema Vesmír, Víra, no prostě co tě napadne, tak zde můžeš ventilovat....jen nezakládej vlákno " Pravopisná Čeština "...
...tak....napiš mě cokoli jen ne....jak mám psát své myšlenky....to se někdy i naštvu :evil: .....s neodnimatelnou úctou ke všem tvým znalostem tě zdraví martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Pravopys

Příspěvek od jvj56 »

Martine, úplně s tebou souhlasím i když "hrubki" do nebe volající mě občas zaskočí, mě se naopak tvůj styl líbí.

"jen pro úplnost....když si píšou inteligenti maily, tak vůbec nepoužívají diakritiku" - to beru spíš jako jejich neschopnost si nastavit počítadlo.
Dělá to i moje bejvalka, tak jsem se uvolil a změnil jsem kódování, který přečetla a nemusí nic nastavovat (Windows totiž nepodporují některé standartizované kódování). Ona mi ale pořád píše bez diakritiky. Co dodat ?

Ještě taková perlička: Před pár lety jsem mladýmui do žákovský měl napsat "Viděl jsem vysvědčení" a podepsat. V ruchu debaty jsem začal psát "Vyděl" a pak jsem to viděl. No vzniklo to asi tou shodou začínající slabyky. :D :D :D :D


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Iv ... a další mušketýry ... co maj psí kamarády

Příspěvek od Iv »

A(&F) píše:... původně se mi o tom sem ani psát nechtělo, ale je mi teď zrovna uvnitř hodně smutno a tohle forum je tak trochu jako rodina ... ten hafuša z http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=6336#6336 , kterýho znali i někteří členové fora osobně, tak ten nám dneska těsně po páté hodině ranní navždy odběhl do pejskovskýho nebe ... byl již požehnaného věku a posledního půl roku ho navíc začal trápit nádor, co se mu na jaře udělal v jícnu ... ale i přes všechny tyhle problémy byl na svůj věk v poměrně dobré kondici, a přestože už dlouho díky totální hluchotě nic neslyšel, až do poslední chvíle vrtíce ocáskem vítal každého domů příchozivšího člena rodiny ... jsem proto všechno o to víc rád, že mohl naposledy vydechnout u nás doma, ve svém oblíbeném pelíšku pod oknem ... byl jsem v tu chvíli s ním a hladil ho ... děkuju mu za krásných dlouhých 17 společně prožitých let ... A. ...

PeS: ... řízením osudu se nedávno naše smečka rozrostla o malý černý štěně labradora zkříženého s vlčákem, co roste jak z vody, tak snad díky tomu teď doma nebude tolik truchlivo ...
Omlouvám se Ti, všiml jsem si toho smutného příspěvku až dnes. Přejela mně lítost a smutek, náš člověčí, kdy ztratíme nejlepšího přítele, jakýho mohla příroda stvořit. Kdo se dovede vžít do vědomí "zvířátka", kdy s ním naváže komunikaci, pak tyto chvíle jsou velmi emotivní a dovedou ubrat moc životního elánu, ať se bráníme sebevíc. Čas vše zahojí, ale rána v srdci zůstane i s radostnými prožitými chvilkami. Tato přátelství jsou to nejcennější, víc než vztahy mezi lidmi a udělal Ti velkou službu jako přítel, měli by jsme se od nich učit.
:cry: Iv


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Před blbem za blbem, nikdo nesmí stát, jinak nebudu hrát. :D

Příspěvek od aNONym »

Animal píše:
aNONym píše:
Peter píše: Neházejte perly sviním moc vysoko na zeď, stejně na ně nedosáhnou. :lol:
Pokud ti nedošlo, co jsem tím chtěl říct, tak je mi upřímně líto. ;) Non

Ale co vlastně čekat od lidí, kteří po čase smažou své příspěvky, ať už je důvod jakýkoliv, že? :D
Ked jak moderator tak aj admin tohto fora mozu bez skrupuly nadrzovku mazat a upravovat cudzie prispevky , preco by si ich nemohol zmazat ich autor ? Snad chces tvrdit ze s prispevkami ktore su nase vlastne namozeme ako slobodny ludia nalozit dla svojho uvazenia ? Preboha to na co sa tu zas hras ? Vari nie len na boha ? Animal
Animale, umíš si přečíst, co jsem napsal ? ;) Non

Nebo ne? Tak tomu pak nedávej úplně jiný kontexty. A nemel. :P


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: Před blbem za blbem, nikdo nesmí stát, jinak nebudu hrát

Příspěvek od Animal »

Ako dobre že ty vieš o čom meleš...
aNONym píše:Ale co vlastně čekat od lidí, kteří po čase smažou své příspěvky, ať už je důvod jakýkoliv, že?
Animal .


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Před blbem za blbem, nikdo nesmí stát, jinak nebudu hrát

Příspěvek od aNONym »

Animal píše:Ako dobre že ty vieš o čom meleš... Animal
To nemá smysl, s někým takovým diskutovat. ;) Non

Já du domů. :D


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: Před blbem za blbem, nikdo nesmí stát, jinak nebudu hrát

Příspěvek od Animal »

aNONym píše:
Animal píše:Ako dobre že ty vieš o čom meleš... Animal
To nemá smysl, s někým takovým diskutovat. ;) Non

Já du domů. :D
Je to v celku jednoduché - prestaň sa stále montovať do vecí v ktorých o príčinách ktoré daný stav veci sposobili nič nevieš , viď npr. toto posledné tj.vymazávanie vlastných príspevkov samotným autorom . V konečnom dosledku čo je koho do toho čo si autor sám robí s obsahom svojích príspevkov ? Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vzpomínka

Příspěvek od Iv »

Pravdivá realita, jež utvoří nad dnešní dobou jen ironický úsměv.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Iv dne pát 19 lis 2010 21:26, celkem upraveno 1 x.


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“