Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Přímá pomoc jedné domácnosti postižené povodní. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: trvanlivost HCL

Příspěvek od Palo »

HCl vyprchává, zejména v původním 35% roztoku. Čím je koncentrace menší, tím vyprchává méně, tedy stačí naředit a mělo by to být víceméně OK. Co mám 10% koncentraci, nevysledoval jsem, že by při otvírání byl patrný nějaký tlak v (PET) lahvi či nějaký typický HCl odér (a že je HCl sakra cejtit ;)).


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Rey
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: ned 22 lis 2009 17:40
Bydliště: BRNO

Re: kysličníku chloričitého a jak funguje jako okysličovadlo

Příspěvek od Rey »

Možná to už mnozí z vás četli. Opakování je ale matka moudrosti.

Chemikálie, kterou vám chci představit, představuje jistý zázrak, když zjistíte, jak funguje. Jedna nebo dvě kapky se mohou dostat do vašeho těla a zabít tam nemoci způsobující patogeny, aniž by zabily prospěšné baktérie nebo jakkoliv poškodily normální buňky vašeho těla. Kysličník chloričitý je vlastně plyn, NEBO, je-li přidána voda, se ClO2 stává iontovými molekulami ve vodě – šíří se ve vodě jako ionty ClO2.

Dal jsem dohromady šestistránkovou brožuru s ilustracemi, vysvětlující chemii kysličníku chloričitého a jak funguje jako okysličovadlo – ale na napěťové úrovni, která je nižší než u kyslíku nebo u jiných oxidačních terapií. Při 0,95 voltech nemůže a nepoškozuje normální živé buňky, ale je to blesk pro patogeny všech typů.

Kyslík je často v lékařských procedurách používán pro zabíjení bakterií, ale nerozlišuje mezi živými buňkami a patogeny. Okysličovadly je pouze několik stovek z tisíců chemikálií. Samozřejmě, že kyslík je okysličovadlem, a stejně tak několik dalších chemikálií, jako ozón, peroxid vodíku a kysličník chloričitý. Rozdílem u okysličovadel je, že některá jsou účinnější než jiná, a žádná nejsou stejná. Ozón, například, je nejsilnějším ze všech okysličovadel, a těsně za ním následuje peroxid vodíku. Kyslík je poněkud méně silným, ale stále má slušnou moc okysličovat. V těle dochází k jistému oxidačnímu poškození. To je důvod, proč si tělo vyrábí antioxidanty, aby udrželo oxidační škody na minimu. Lidé berou kapsle s antioxidanty, aby se vypořádali s okysličovacím poškozením buněk v těle.

Takže ještě jednou: kysličník chloričitý funguje jako okysličovadlo – ale na napěťové úrovni, která je nižší než u kyslíku nebo u jiných oxidačních terapií. Při 0,95 voltech nemůže a nepoškozuje normální živé buňky, ale je to blesk pro patogeny všech typů.

Kysličník chloričitý je slabým okysličovadlem. Nemá jednoduše oxidační sílu, aby poškodil tělesnou tkáň nebo buňky, a přesto dokáže vyvrtat díry do bakterií. Je to chemikálie s úžasnou oxidační charakteristikou. Má správnou sílu, aby zničil povrch bakterie bez toho, aby byl schopen oxidovat tělesné buňky. Brání také tomu, aby se vytvářely zvláštní proteiny, a tím bakterie nemohou dospět nebo se reprodukovat – takže umírají.


Dal jsem dohromady šestistránkovou brožuru s ilustracemi, vysvětlující chemii kysličníku chloričitého a jak funguje jako okysličovadlo
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Perfektní vysvětlení

Příspěvek od jvj56 »

REY - super vysvětlení k MMS :good:

Nenapsal bych to lépe :D


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: kysličníku chloričitého a jak funguje jako okysličovadlo

Příspěvek od Palo »

Rey píše:Chemikálie, kterou vám chci představit, představuje jistý zázrak, když zjistíte, jak funguje. Jedna nebo dvě kapky se mohou dostat do vašeho těla a zabít tam nemoci způsobující patogeny, aniž by zabily prospěšné baktérie nebo jakkoliv poškodily normální buňky vašeho těla...

No nechci do toho kecat, ale uchází mi trochu, proč v pertriho misce vyzabíjí vše a v těle jen patogeny... Ostatně to, že to pozabíjí vše - právě proto se to používá podle mě pro desinfekci pitné vody...

Dále uvažuji ještě v jedné rovině... Povídá se, že MMS zničí i cizopasníky, což se mi jaksi nezdá. Z prostého důvodu:

Pokud bych chtěl vyléčit nemocnou tasemnici (popř. motolici) - třeba v nějakém akváriu či teráriu - kolik mám použít kapek na to, abych ji uzdravil a kolik potřebuji kapek na to, abych ji zabil (zničil, zlikvidoval)? Dokáže mi na to někdo odpovědět?
V případě, že tasenice je v tělě, dá se snad říct, že tělo snese větší koncentraci ClO2 než cizopasník? Kde jsou hranice, kam až zabírá MMS? V případě výše uvedeného vysvětlení mi to totiž sakra nesedí...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: kysličníku chloričitého a jak funguje jako okysličovadlo

Příspěvek od poota »

Palo píše:... proč v pertriho misce vyzabíjí vše a v těle jen patogeny... Ostatně to, že to pozabíjí vše - právě proto se to používá podle mě pro desinfekci pitné vody...
MMS nemyslí a nerozlišuje, je mu zcela lhostejné, co je prospěšné a co škodí, případně čemu. Je to prostě elektrochemický automat na sběr iontů, tuším že záporných. Pokud je někde v jeho dosahu takovýto iont, MMS jej prostě vyrve a radostně spocívá, čímž se postupně mění na obyčejnou sůl. Pokud by naše buňky měly ve svých obalech vhodné ionty, žralo by MMS se stejnou náruživostí i nás. Naštěstí tomu tak není a ionty, které mu tak chutnají, jsou právě jenom na potvorách, které nám škodí. Možná je to jenom shoda náhod, ale spíš se jedná o to, že nám škodí právě "tvorové", kteří se od nás nějak výrazně liší - třeba právě těmi ionty a možná i "jiným způsobem života".
Dalo by se to vysvětlit i tak, že to, co nemá ony ionty, "žije po našem" neboli nám neškodí. Takže existuje množství bakterií "přátelských", které k životu docela a někdy až nutně potřebujeme. A zrovna tak existuje množství také bakterií, které jsou nám "nepřátelské" a vydatně nám škodí. Takže není bakterie jako bakterie.

A jak je to s cizopasníky? Z hlediska MMS naprosto stejně - má chutné ioty, tak mu je sežeru. Nemá chutné ionty - tak ať si běží. Takže na velikosti záležet nebude.
Otázkou tedy je jenom to, jestli všichni cizopasníci jsou vhodně "iontoví". Předpokládám, že ano, protože nám škodí. Kdyby nám neškodili a nebo dokonce prospívali, byli by to symbionti - zjednodušeně řečeno "žili by po našem".

Zdravím - poota
P.S. pokud si někdo všimnul, že pomíjím viry, tak přiznávám rovnou, že zcela tak činím záměrně, neboť je nepovažuji za samostatné "tvory", tedy něco jako ještě mrňavější bakterie, ale za pouhé výkaly bakterií a cizopasníků - tedy jimi vylučovaný odpad jejich metabolizmu. Vysvětluje to i docela dobře odpor antibiotik k takovéto "stravě".


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: kysličníku chloričitého a jak funguje jako okysličovadlo

Příspěvek od chiq »

:good: presne, a to vysvetľuje aj fakt, že pri užívaní rozumnej, prijateľnej dávky MMS (takej, keď nejde z tela všetko vrchom-spodkom :D ) sa ani nevymláti črevná mikroflóra ;)


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: kysličníku chloričitého a jak funguje jako okysličovadlo

Příspěvek od děda Slavík »

to vysvetľuje aj fakt, že pri užívaní rozumnej, prijateľnej dávky MMS (takej, keď nejde z tela všetko vrchom-spodkom :D ) sa ani nevymláti črevná mikroflóra
Tak a to je ta srozumitelná věta. To ostatní v příspěvcích je pro mne sice poučné, ale zase tak odborně to nepotřebuji (mluvím za sebe).
Pan Hádek je odborník na určité věci, ale především dobrý OBCHODNÍK.

Takže ROZUMNOU A MÉMU TĚLU PŘIJATELNOU DÁVKU MMS a funguje to. .

Hadí jed je také zabiják. Ale v přijatelné dávce je LÉKEM.


Kluci, do toho.
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Palo

Příspěvek od Mo »

+1 ;) Palovi
Palo, na rozdiel od pána Humbla my sme si tu všetci všimli, že PMS funguje, a viacerí užívame len to, a ďakujeme ti za to :D že si na to prišiel, rozvinul to, a nevzdal si sa tejto myšlienky :D beriem to z tvojej strany čisto len ako pomoc, a nie ako obchod, jednoducho v prípade problému viem, na koho sa môžem obrátiť ;)


Uživatelský avatar
Vinc
Stálý člen
Příspěvky: 97
Registrován: stř 27 kvě 2009 14:29
Bydliště: Rakousko
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: kysličníku chloričitého a jak funguje jako okysličovadlo

Příspěvek od Vinc »

Takže ještě jednou:kysličník chloričitý funguje jako okysličovadlo – ale na napěťové úrovni, která je nižší než u kyslíku nebo u jiných oxidačních terapií. Při 0,95 voltech nemůže a nepoškozuje normální živé buňky, ale je to blesk pro patogeny všech typů.
Kysličník chloričitý, je slabým okysličovadlem. Nemá jednoduše oxidační sílu, aby poškodil tělesnou tkáň nebo buňky, a přesto dokáže vyvrtat díry do bakterií. Je to chemikálie s úžasnou oxidační charakteristikou. Má správnou sílu, aby zničil povrch bakterie bez toho, aby byl schopen oxidovat tělesné buňky. Brání také tomu, aby se vytvářely zvláštní proteiny, a tím nemohou dospět nebo se reprodukovat – takže umírají.
Pokud se někdo podívá na video- přednášku Dr. Rossmanna, lékaře, který v Německu propaguje MMS a dělá o tom přednášky, uvidí pod mikroskopem s temným polem, jak působí MMS na krev. Je tam také jasně ukázáno a vysvětleno jakým způsobem dochází přímo k "explozi" patogenů.

Palo :good: :good: :good:

P.S. Snažil jsem se najít znovu adresu této přednášky a dát ji sem a ejhle, není více k nalezení. Takže i tam cenzura. Asi mu "bylo domluveno" :roll:


Uživatelský avatar
Vinc
Stálý člen
Příspěvky: 97
Registrován: stř 27 kvě 2009 14:29
Bydliště: Rakousko
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MMS

Příspěvek od Vinc »

Omlouvám se, ale zmíněný dr. se jmenuje Dr. Rohsmann, který momentálně čelí žalobě úřadů v horním Bavorsku, protože tyto zařadily MMS do léků (nepovolených). Brání se za pomoci advokáta, odborníka na léčiva a doufá, že bude MMS opět vyňato z "léčiv" . Proto odpovídá na dotaz pacienta následujícím textem:
citace:
Dr. Rohsmann
"Wie Sie wissen habe ich immer wieder betont, dass das MMS kein Arzneimittel sei sondern ein “Oxidationsmittel”. Oxidationsmittel wie z.B. das Ozon haben in der Naturheilkunde eine lange Tradition, ohne dass das Ozon als Arzneimittel eingestuft wurde."
Jak víte, vždy jsem tvrdil, že MMS není lék, nýbrž oxidační prostředek. Oxidační prostředek jako např. ozón má v přírodní léčbě dlouhou tradici aniž by byl zařazen mezi léčiva.

"Die Regierung von Oberbayern hat die Staatsanwaltschaft eingeschaltet um gegen mich persönlicch ein Strafverfahren einzuleiten."
Vláda Horního Bavorska se obrátila na státní zastupitelství za účelem vést proti mě trestní řízení.

"Ich habe mir nun einen Fachanwalt für Arzneimittelrecht als Beistand genommen. Mein Ziel ist, dass das MMS die Einstufung “Arzneimittel” wieder verliert." Vzal jsem si na pomoc právníka v oboru léčiv. Mým cílem je dosáhnout toho, aby MMS bylo vyňato ze seznamu léčiv.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: kysličníku chloričitého a jak funguje jako okysličovadlo

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Vinc píše: P.S. Snažil jsem se najít znovu adresu této přednášky a dát ji sem a ejhle, není více k nalezení. Takže i tam cenzura. Asi mu "bylo domluveno" :roll:
Nazdar Vinci,

Tak tak, dlouholetá zkušenost, jak narazíš na něco dobrého, hned to stáhnout a uložit. Vygumovat to člověk může vždycky ale najít už ne. Škoda. S tím tmavým polem by mne to zajímalo a jak se tam dostal, mně to s krví na tmavým poli nic neudělalo, ale ono to bude v metodologii a trpělivosti.

http://www.nyscopes.com/search.aspx?val ... KgodVDFkZg

Pro zajímavost zopakuji, Mikroskopie tmavého pole není ničím převratným a jde o metodologii vynalezenou 1903. Jde o konvenční optický mikroskop s rozdílným osvětlením vzorku než které je používáno v normálních mikroskopech. Jeho největší nevýhodou pro Mudrce je, že i pacient podprůměrné intelligence je schopen vidět ce se v krvi (která vydrží chvíli živá) děje a jak vypadá. Interpretace není až zak komplikovaná jak by se mnohým mohlo jevit. Jenže na co pak je kazatel, že? Vzorky naprosto nekompromisně ukazují mnoho údajů, na které alopatie dělá série daleko dražších testů.

Jen co si pamatuju z mých tří? testů tak to při dobrém zvětšení ukáže:

1) v podstatě kyselost krve, která indikuje jaká bude rychlost sedimentace, výrazným lesem fibrin (asi krevní destičky). Délka životnosti vzorku (stejně jako sedimentace) udává vitalitu krve. R.Beck tvrdí, že lidé na jeho zaperu mohou dosáhnout i "nesmrtelnost" krve (živostnost vzorku mezi sklíčky déle než 3 měsíce.
2) deformace červených krvinek spolu s jejich chováním a tím jejich celkový stav zdraví
3) počet krvinek červených a bílých ze kterých se dá odvodit kolik jich je v poměru a kolik jich je na milimetr krve
4) aktivitu nebo neaktivitu bílých krvinek
4) pokud jsou v krvi bakterie a cozopasníci, ukáže je to i uvnitř červených krvinek
5) ukáže to zhruba schopnost krve a těla absorbovat živiny z plasmy

Těch věcí je samozřejmě víc a vysvětlivky s obrázky co měl můj přírodoDr. udávaly nějakých 25-30 obrázků patologických projevů a změn. Taky je z pravidelných testů jasně vidět, jestli se stav pacientovy krve lepší, nebo horší, je pak těžké mu něco nakukat a není ho dost často třeba honit of čerta k ďáblu. Samozřejmě je to instantní metoda, krve se bere kapička z prstu.

Přes to všechno není tato metoda alopatií uznávána a používána. Diagnostik by se tím určitě uživil. Nepotřebuje to žádný speciální přívod elektriky, a dá se to používat i v obýváku.

Není mi jasné, proč by to mělo být jako alternativní diagnostika vzácné, jak se mi zmínil Craft. Vybavení nestojí relativně zas tak moc a skutečně to hodně řekne. Minikamerou se to dá jhodit na komp a tím zase ještě zvětšit a červená krvinka vyjde na velikost nehtu u palce.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
finida
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 12 lis 2010 20:34
Bydliště: zapad

maštění vlasů

Příspěvek od finida »

Ahoj, mám skromný dotaz. Před třemi dny jsem začal brát MMS dle návodu, a začaly se mi velmi mastit vlasy a i kůže. přitom jsem nikdy maštěním vlasů netrpel. Máte taky někdo takový poznatek??


lena

Re: maštění vlasů

Příspěvek od lena »

masteni to znamena, ze se tva pokozka cisti, je to usazeny tuk, ktery se rozpousti, zase to prestane, jakmile se pory
procisti. Take bych se v tom vykoupala nebo si alespon po umyti vlasu vtirala vodu s mms.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: kysličníku chloričitého a jak funguje jako okysličovadlo

Příspěvek od poota »

Slavek Krepelka píše:.. Mikroskopie tmavého pole není ničím převratným a jde o metodologii vynalezenou 1903. Jde o konvenční optický mikroskop s rozdílným osvětlením vzorku než které je používáno v normálních mikroskopech. ..
Víš o tom něco bližšího? Takhle to vypadá, že by se na to dal upravit obyčejný mikroskop.
A přitom ty výsledky jsou opravdu zajímavé.
Předpokládám, že se to víc nerozšířilo buď proto, že je to příliš složité - a nebo proto, že se "jedním kouknutím" získají rovnou výsledky několika nákladných laboratorních testů.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: kysličníku chloričitého a jak funguje jako okysličovadlo

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar Petře,

Nejsem do optiky, možná Martin 11, ale jde skutečně o normální optické mikroskopy s upraveným osvětlením. To znamená, že se to dá umotat z každého mikroskopu s dostatečnou rezolucí (zvětšením).

Rozumím tomu tak, že světlo zdroje se prožene sestavou kondenzoru, který nezhušťuje paprsek do paralelního "válce", ale do jaksi dutého kužele. Pouští se trochu šejdrem, aby se to necpalo přímo do mikroskopu a vzorek je v "dutině" toho kužele. nebo možná v jeho vrcholu. Potřeba ověřit.

Takže soustava malých čoček ve správných vzdálenostech, nebo ten zdroj snad koupit jako doplňek k mikroskopu. Pokud jsem vypozoroval, je trochu kumšt zároveň zaostřit mikroskop a nastavit to světlo do správné vzdálenosti od objektivu, protože se to musí měnit při přehození rezoluce, tedy objektivu, ale je to perfektní zařízení. Navíc jsem si jistý, že by to ukázalo velice zajímavé věci i na jiných organických vzorcích, nejen na krvi. Všechno je krásně zřetelné a dělá to dojem trojrozměrnosti. S normální mikroskopií se to nedá vůbec porovnat. Můj PřDr. mi ukázal rozdíl pod oběma světlama na stejném vzorku (on to mohl přepnou na normální světlo) a je to úžasný. Navíc není potřeba vzorek barvit a tím zabít. Koukáš na to na živé, jak se to škube a plyne, jak mi bakterie ohlodávala červenou krvinku a jak bílá krvinka napadla nějaký drobek něčeho, ať už to bylo cokoliv.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“