Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Odpověď Animalovi

Příspěvek od martin11 »

Animal píše:
A&F píše:..."Uprimný smiech lieči"...
Na tomto sa určite zhodneme , to ano , takže v tomto problém s tebou nevydím . No problém bi som súdiac dla tvojích "manévrov" tu na fore vydel skôr v tom , či ty vlasne vieš čo to je ten úprimný smiech a to teraz nemám na mysli jeho teoretyckú časť . Animal

Dobrý tema...to se mě líbí...Teorie smíchu

sleduju taty vaše kočkování...Anriho znám osobně :bye: tak vím , co si mám myslet...Animala neznám...tak nevím....ale...
...to je jedno....
...rád bych dostal vysvětlení...od Animala....co že myslel touto svojí větou....či ty vlasne vieš čo to je ten úprimný smiech a to teraz nemám na mysli jeho teoretyckú časť . Animal[/quote]

kdysi jsem se s tím zabýval...teorie humoru....a s tím i související chování lidí....
krásně to popisoval ve svých knihách Jaroslav Žák....a potom...Šimek - Grosman...
na této pozoruhodné dvojici bylo krásné sledovat jejich nenápadný průnik do mysli lidí....a jejich odhalování...
...když se nad problemem zamyslíme....tak , jak pravil Mir.Šimek...cizí neštěstí potěší....všimejte si ftípků...někdo někam spadne, něco rozbije....Chaplin v bance a scena s koštětem...hlavně , že se to nestalo nám...
a v této souvislosti....pobavili jste někdy sami sabe....svojí blbostí....zasmáli jste se někdy sami sobě....svému činu nebo situaci....
neznám moc lidí, kteří to sami sobě dovedou provést..../ já sám sobě včera, když jsem vlezl do frízový vesty , která byla naruby....hledal jsem kapsu a byl jsem udiven, že to kapsu nemá, a ještě včera tam byla.... :shock: /...je to divný, ale sám sebe jsem pobavil..../ takovou blbostí /..

Takže, co je vlastně upřímný smích.....Animale napiš....mooooc mě to zajímá, co si pod tímto představuješ. A ještě....např v Bibli...nikde , v celé knize / ve všech knihách / není ani jednou, že by se někdo upřímně zasmál....asi to o něčem vypovídá. :idea: ...tak....a máte všichni čtoucí důvod k zamyšlení......Animal nejvíce......hezké a úsměvné dny přeje martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

smích

Příspěvek od laik »

Zdravím
....když jsme u toho smíchu :lol:
.....tak A&F tu nepřímo dopoučil knihy o zeměploše........
....kdo nezná, tak doporučuji :lol: :D :jump: :laugh:


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

smích

Příspěvek od Iv »

Martin napsal: .pobavili jste někdy sami sabe....svojí blbostí....zasmáli jste se někdy sami sobě..
Toto je podstatná věc. Abych řekl pravdu, svému životu se musím smát pořád a hlavně těm naschválům. Ano, někdy v první chvíli je to na špagát, ale najednou si uvědomíte, že nic není náhodou a že někdo nebo něco si s náma zahrává a do cesty nám přihrál různá bludiště a každý jako by hrál za nějaký mančaft. Když to vezmeme kolem dokola, i ten Animal je zajímavý aspekt, vynořil se, prudí a moře lidí přivádí do Nirvány, mimo jiné mně někdy taky, ale jsou to zajímavé a poučné reakce, ale nehodící se zde. Jistě, Animal něco hledá, protože má asi smutek uvnitř a potřebuje jej nějak naplnit, zrušit defekt, škoda každé dušičky. A přitom by u Animala stačilo trochu, aby získal přátele, jenže veksl ne a ne přehodit. Víte, nemám strach ze smrti, naopak, vnitřně cítím i úlevu a nevím proč bych měl lpět zde na nějakém piňožení, jen mně někdy mrzí, že dušičky jako Animal si tady nechtějí užít zbývajícího času, jistě, je to jejich volba, ale úlevu mít nebudou, protože budou muset dokončit to, co tady rozšťárali a to je jejich škoda. Vím, že opět asi zareaguje jako vždy, ale Animale, aspoň to zkus, myslím, že pak by Tě tady měli i někteří rádi, odpustili ti výpady, určitě víš o životě dost, jen zahoď zapšklost - stejně umřem a za týden si nikdo nevzpomene, ikdyby jsi se stavěl na hlavu, ikdyž tuhej na hlavě je blbý . :jump:
Přání nakonec:
Až tě pot studený po těle zamrazí a žhavá rachejtle prdel ti rozrazí, až všechny svatý uslyšíš kolem hrát, tak bude pozdě štěstí ti přát. Proto předem P.F. 2011 :idea:


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: Odpověď Animalovi

Příspěvek od Animal »

martin11 píše:...Animale napiš....mooooc mě to zajímá, co si pod tímto představuješ. A ještě....např v Bibli...nikde , v celé knize / ve všech knihách / není ani jednou, že by se někdo upřímně zasmál....asi to o něčem vypovídá...
Martin11 uprimný smiech je ten ktorý výchádza zo srdca , nie z rozumu . Tvoja neznalosť naozaj v tvojom pripade (ty sa pítaš , tebe odpovedám) o niečom vypovedá . Neprekvapilo bi ma tvoj "vybuch" prí pošmiknutí sa hoc i tvojéj vlastné babky na zladovatelom chodníku . Dla tvojích reakcií k oponentom ("Kade vietor , tade plášť") nevarím tomu že poznáš rozdiel medzi tým babkyným a Čaplinovým pošmiknutím . Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: smích

Příspěvek od Animal »

Iv píše:...Vím, že opět asi zareaguje jako vždy, ale Animale, aspoň to zkus, myslím, že pak by Tě tady měli i někteří rádi, odpustili ti výpady...
Iv , maš "o čo žiadaš" . Hladám tu len pravdu v ludoch . S pravdou vždý prídu aj skutočný priatelia a keď že pravdu som zatial v nikom z Vás nanašiel , nestojím ani o vaše "odpustenie" (naozaj odpustiť dokáže len človek čo v pravdu nie len verí ale sa ňou i riadi zároveň) a ani o vaše "priatelstvá" . Ver mi , kade chodím , tade sa o "priatelov" denodene potkýňam . Ďakujem - neprosím si . Animal
Naposledy upravil(a) Animal dne pát 31 pro 2010 1:23, celkem upraveno 1 x.


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: smích

Příspěvek od aNONym »

Animal píše:
Iv píše:...Vím, že opět asi zareaguje jako vždy, ale Animale, aspoň to zkus, myslím, že pak by Tě tady měli i někteří rádi, odpustili ti výpady...
Iv , maš o čo žiadaš . Hladám tu pravdu v ludoch . S pravdou vždý prídu aj priatelia a keď že pravdu som v nikom z Vás nanašiel... . Animal
Vidiš, a ostatní si tu přátele bez problémů našli. ;) Non

Jestli vono to třeba nebude tím, že my si navzájem do báboviček nešlapem. Alespoň ne do těch hezky postavenejch.

Jak ti napsal Iv: "Animale, aspoň to zkus, myslím, že pak by Tě tady měli i někteří rádi, odpustili ti výpady". Když se ti to ale nepodaří, měl by sis pak najít nějaký jiný pískoviště, kde si budeš hrát s těmi, co jsou tě opravdu hodni.

Já osobně ti (po)radím (a buďto se nad tím zkusíš zamyslet nebo taky ne). Vypusť už konečně tu svoji "neustálou nakyslou zatrpklost" (která nás už všechny pěkně dlouho sere) a zkus krom "neustále dokola opakovanejch lidovejch mouder" (kterejch už beztak máme plný zuby) přinést do fora též něco "iného" (tak jak to dělají ostatní). Něco, co všem bude k užitku (a ne neustálé rozbroje a kroucení očima). Nejlépe pak nějaké konkrétní přínosné poznatky (co ale budou mít fakt skutečně hlavu a patu). A pokud ne, tak potom asi nejlíp uděláš, když si tu budeš jenom v klidu a tichu číst (tak jak ti již před několika dny napsal "glgač Láji"). Toť vše.

PS: Hlavně na toto prosím neodpodpovídej svým "oblíbeným způsobem". To by bylo moc fajn.


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Peter
Zasloužilý člen
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 09 lis 2006 22:34

Re: smích

Příspěvek od Peter »

...
Naposledy upravil(a) Peter dne čtv 25 srp 2011 20:49, celkem upraveno 1 x.


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: smích

Příspěvek od aNONym »

Peter píše:
aNONym píše:
Animal píše:Iv , maš o čo žiadaš . Hladám tu pravdu v ludoch . S pravdou vždý prídu aj priatelia a keď že pravdu som v nikom z Vás nanašiel... . Animal
Vidiš, a ostatní si tu přátele bez problémů našli. ;) Non

Jestli vono to třeba nebude tím, že my si navzájem do báboviček nešlapem. Alespoň ne do těch hezky postavenejch.

Jak ti napsal Iv: "Animale, aspoň to zkus, myslím, že pak by Tě tady měli i někteří rádi, odpustili ti výpady". Když se ti to ale nepodaří, měl by sis pak najít nějaký jiný pískoviště, kde si budeš hrát s těmi, co jsou tě opravdu hodni.

Já osobně ti (po)radím (a buďto se nad tím zkusíš zamyslet nebo taky ne). Vypusť už konečně tu svoji "neustálou nakyslou zatrpklost" (která nás už všechny pěkně dlouho sere) a zkus krom "neustále dokola opakovanejch lidovejch mouder" (kterejch už beztak máme plný zuby) přinést do fora též něco "iného" (tak jak to dělají ostatní). Něco, co všem bude k užitku (a ne neustálé rozbroje a kroucení očima). Nejlépe pak nějaké konkrétní přínosné poznatky (co ale budou mít fakt skutečně hlavu a patu). A pokud ne, tak potom asi nejlíp uděláš, když si tu budeš jenom v klidu a tichu číst (tak jak ti již před několika dny napsal "glgač Láji"). Toť vše.

PS: Hlavně na toto prosím neodpodpovídej svým "oblíbeným způsobem". To by bylo moc fajn.
Jinými slovy: "Naval co víš a drž hubu a přetvaruj se jako ostatní."
Pěkný Nový rok. :D
Ó nikoliv, je tam doslova napsáno: "Pokud se ti tu nelíbí, tak si potom klidně běž jinam." :D Non

Dále pak ještě: "A pokud nechceš přispět něčím, z čeho by měli užitek i ostatní, tak alespoň neser!!" 8)


PS: A kdes tam našel něco o přetvařování, atd.?? Nepleť si to ale se žádostí o slušnost vůči ostatní členům fora. ;)


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: smích

Příspěvek od Animal »

Peter píše:...Jinými slovy: "Naval co víš a drž hubu a přetvaruj se jako ostatní."
Pěkný Nový rok. :D
Nehrozí - bytostne nemám potrebu zapadnúť medzi "slizounov". Peter , i tebe do noveho roku za seba prajem ti len zdravie ti tvoje . Ver mi , ten zbytok sveta si už ako zdraví človek kúpiš umerne svojím potrebám "ľavou zadnou". Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: smích

Příspěvek od aNONym »

Animal píše:.... bytostne nemám potrebu zapadnúť medzi "slizounov". Animal
Tak to jsme rádi, že už konečně víme, za co nás vlastně považuješ. :D Non


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: smích

Příspěvek od Animal »

aNONym píše:
Animal píše:.... bytostne nemám potrebu zapadnúť medzi "slizounov". Animal
Tak to jsme rádi, že už konečně víme, za co nás vlastně považuješ. :D Non
"Dobré ráno stará mama". Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Reakce

Příspěvek od A(&F) »

z http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 8240#78240
Animal píše:Slavku "kvitujem" , keď že je fakt že v téj vrchnej rovnici to "celkom nesedí", no prestovšetko robíš tu zo seba jak hovorieva moj priatel pepe "večie rádio ako v skutočnosti si". Animal
... my tady zase nestojíme o ty "tvoje reakce" ... A(&F)

PeS: ... Pepe, a opravdu víš, o čem se spolu Petr se Slávkem ve skutečnosti baví ??? ... nebo si pouze, jako vždy, přihříváš "svoji polívčičku" ??? ... :roll:
Naposledy upravil(a) A(&F) dne sob 01 led 2011 23:27, celkem upraveno 1 x.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: Reakce

Příspěvek od Animal »

A(&F) píše:z http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 8240#78240
Animal píše:Slavku "kvitujem" , keď že je fakt že v téj vrchnej rovnici to "celkom nesedí", no prestovšetko robíš tu zo seba jak hovorieva moj priatel pepe "večie rádio ako v skutočnosti si". Animal
... my tady zase nestojíme o ty tvoje "reakce" ... A(&F)

PeS: ... Pepe, a opravdu víš, o čem se spolu Petr se Slávkem ve skutečnosti baví ??? ... nebo si pouze, jako vždy, přihříváš "svoji polívčičku" ??? ... :roll:
A&F vieš naozaj počítať "do dvoch" ? Nemám ten pocit... . Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Reakce

Příspěvek od A(&F) »

Animal píše:A&F vieš naozaj počítať "do dvoch" ? Nemám ten pocit... . Animal
... na pocity se vyser ... :evil: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Animal
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: pon 18 říj 2010 1:57

Re: Reakce

Příspěvek od Animal »

A(&F) píše:... na pocity se vyser ... :evil: ...
Potešim ťa , s takýmito radami naozaj nemám problém s nimi dla tvojéj radi aj takto naložiť... . A vraj je ten Animal "neprisposobivý".. . Animal


Život nie je o počte nadýchnutí ale o chvýlkach ktoré ti dych berú...
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“